İKİE Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

2012 Yılında bilgisayar yazılımları geliştirmek, geliştirilen yazılımları kullanıcılarına ulaştırılmak ve satış sonrası kaliteli hizmet sunarak işletmelerin faaliyetlerine katkıda bulunmak maksadıyla kuruldu.
Üretim Takip Programı olan MadeUp Basic başta olmak üzere ÜRETİM YAPAN İşletmelere yönelik yazılımlar geliştirmekte olan İKİE YAZILIM firmaların özel yazılım taleplerini de karşılamaktadır.

İKİE YAZILIM; Yazılım geliştirme, satış ve satış sonrası kaliteli destek sunma konularında uzun yıllar hizmet vermiş tecrübeli kişileri bir araya getirmiştir.

İKİE YAZILIM; Sektörlerdeki yazılım ihtiyaçlarını gözlemleyerek elde ettiği verileri kullanıcılardan gelen talepler ile birleştirerek yazılımlarını geliştirmektedir. Üretim Takip ve özellikle ANLIK ürün maliyeti hesaplama alanında "Yapılması İmkansız" olarak nitelendirilen yazılımları kendi bünyesinde geliştirmektedir. İKİE YAZILIM bünyesindeki yazılım ekibi ile firmaların özel yazılım taleplerini de karşılamaktadır.

İKİE YAZILIM; üretim takip ve özellikle ANLIK ürün maliyet hesaplama alanında "Yapılması İmkansız!" olarak nitelendirilen yazılımları kendi bünyesinde geliştirmeye devam etmektedir.

Kurulum, Eğitim, Destek

Üretim Takip Programını sisteminize kuruyor ve eğitimini veriyoruz.

Satış sonrası destek ve danışmanlık hizmetlerimizle SİZ ÜRETMEYE DEVAM ETTİKÇE yanınızda olacağız. Amacımız sadece bugünkü ihtiyaçlarınızı karşılamak değil, gelecekte ortaya çıkacak ihtiyaçlarınızı da karşılayabilecek, siznle birlikte kendini geliştiren yazılımları hizmetinize sunmaktır. Taleplerinizi dinliyor, yazılımın gelişimine ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak yön veriyoruz.